USKRSNUĆE GOSPODINOVO – B

Mise i nakane
dan i spomen sat nakana
Ponedjeljak
01. travnja 2024.
USKRSNI
PONEDJELJAK
10:00 + Ivan i Anka Luketić
18:30 + ii iz ob. Dinješ
Utorak
02. travnja 2024.
Franjo Paolski;
Sandra
7:30 + Stjepan Vagner
18:30 + Zdenko i Đuro Kešnjer
Srijeda
03. travnja 2024.
Ratko; Robert;
Cvijeta
7:30 + Eva Jaman
18:30 + ii iz ob. Keser
Četvrtak
04. travnja 2024.
Izidor Seviljski;
Strahimir
 7:30  + Agata i Jelena Čenadi
18:30 + Šimun Romić
Petak
05. travnja 2024.
Vinko Fererski;
Vedran; Berislav
7:30 + Blagica Čolak
18:30 + Žarko i Anđa Leko
Subota
06. travnja 2024.
Celestin; Vilim;
Rajko
 7:30 + ii iz ob. Pole i Bulaja
18:30 + Josip i Jozefina Varga
Nedjelja
07. travnja 2024.
2. USKRSNA
NEDJELJA
(BIJELA)
 9:00 Pro populo
11:00 + Ljerka i Marinko Vukoja
18:30 + Marin i Marija Ceranac

 

Prošlog tjedna u našoj župi su
Kršteni Umrli
Jednom kršten, zauvijek
kršten.
Luca Roklicer (1948.)
Đurđica Pankas (1957.)
Vjenčani
Što Bog združi čovjek neka ne rastavlja.

 

POBOŽNOST

  • Molitva krunice
    Svaki dan u 18 sati
  • Pobožnost sv. Antunu
    Utorkom prije večernje mise
  • Molitva Časoslova
    Srijedom u 18:15 sati
  • Euharistijsko klanjanje
    Četvrtkom nakon večernje mise
  • Križni put [u korizmi]
    Petkom u 18 sati
    Nedjeljom u 10:30 i 18 sati
  • ŽUPNA KATEHEZA

  • Niži razredi osnovne škole

    1. r. četvrtkom u 15 sati

    2. r. svaki drugi utorak u 15

    4. r. petkom – svaki drugi tjedan u 16

  • Prvopričesnici

    3. r. (A. Bauer) utorkom u 16

    3. r. (D. Tadijanović) svaki drugi utorak od 16 do 17,15

    3. a r. (Mitnica) svaka druga srijeda od 14,15 do 16,10

    3. b r. (Mitnica) svaka druga srijeda od 16,15 do 17.35

  • Viši razredi osnovne škole

    5., 6. r. petkom – svaki drugi tjedan u 17

    7. r. petkom u 17

    8. r. petkom u 20:00

  • Srednja škola
    1. r. petkom u 20 sati (Frama)
  • Krizmanici
    1. skupina: ponedjeljkom u 20 sati
    2. skupina: četvrtkom u 20 sati
    3. skupina: subotom u 10 sati
  • TJEDNI ŽUPNI SUSRETI

  • Frama

    Petkom u 20:00 sati

  • Zbor sv. Cecilije
    Utorkom i petkom nakon večernje mise
  • Zbor mladih “Vis Damjan”
    Četvrtkom u 19:30 sati
  • Dječji zbor “Glasnici sv. Bone”
    Subotom u 10 sati
  • Molitvena zajednica
    Ponedjeljkom nakon večernje mise
  • Ministranti
    Subotom u 11 sati
  • Zajednica sv. Marte
    Ponedjeljkom u 8 sati
  • Framica
    subotom u 11 sati
  • MJESEČNI ŽUPNI SUSRETI

  • Franjevački svjetovni red
    Prve srijede u mjesecu nakon večernje mise
  • Obiteljska zajednica
    Treće srijede u mjesecu nakon večernje mise
  • Vjera i svjetlo
    Druge nedjelje u mjesecu u 17 sati