7. USKRSNA NEDJELJA – B

Mise i nakane
dan i spomen sat nakana
Ponedjeljak
13. svibnja 2024.
Gospa Fatimska –
crkveni god u
Borovu Naselju
7:30 + Ivan Hovanček
18:30 + Josip i Marija Anokić i + ii iz ob.
Anokić i Tabaček
Utorak
14. svibnja 2024.
Matija apostol;
Bonifacije
7:30 + Vinko Đapić
18:30 + Terezija Mikletić
Srijeda
15. svibnja 2024.
Solinski mučenici;
Izidor ratar; Sofija
7:30 Na nakanu za duhovna zvanja
18:30 + Vlado Žanić
Četvrtak
16. svibnja 2024.
Ivan Nepomuk
7:30 + Vladimir Lončar
18:30 + Slavko Vukojević
Petak
17. svibnja 2024.
Paskal; Paško;
Bruno
7:30 Za porast broja zvanja časne braće u
Provinciji
18:30 Ivan i Maja Rumenjak
Subota
18. svibnja 2024.
Ivan I. papa;
Srećko; Feliks
7:30 + Stevo, Štefica i Slavko Kuđerski
18:30 + Ružica i Antun Hutz i + ii iz ob. Šveljo
Nedjelja
19. svibnja 2024.
DUHOVI –
PEDESETNICA
9:00 Pro populo
11:00 + Mladen, Ana i Jela Andrić
18:30 + Miroslav, Marko i Kata Vlaho

 

Prošlog tjedna u našoj župi su
Kršteni Umrli
Jan Dodlek + Nikola Nadaš (1978)
Vjenčani
Marko Bilušković i Valentina Bestrcan

 

POBOŽNOST

  • Molitva krunice
    Svaki dan u 18 sati
  • Pobožnost sv. Antunu
    Utorkom prije večernje mise
  • Molitva Časoslova
    Srijedom u 18:15 sati
  • Euharistijsko klanjanje
    Četvrtkom nakon večernje mise
  • Križni put [u korizmi]
    Petkom u 18 sati
    Nedjeljom u 10:30 i 18 sati
  • ŽUPNA KATEHEZA

  • Niži razredi osnovne škole

    1. r. četvrtkom u 15 sati

    2. r. svaki drugi utorak u 15

    4. r. petkom – svaki drugi tjedan u 16

  • Prvopričesnici

    3. r. (A. Bauer) utorkom u 16

    3. r. (D. Tadijanović) svaki drugi utorak od 16 do 17,15

    3. a r. (Mitnica) svaka druga srijeda od 14,15 do 16,10

    3. b r. (Mitnica) svaka druga srijeda od 16,15 do 17.35

  • Viši razredi osnovne škole

    5., 6. r. petkom – svaki drugi tjedan u 17

    7. r. petkom u 17

    8. r. petkom u 20:00

  • Srednja škola
    1. r. petkom u 20 sati (Frama)
  • Krizmanici
    1. skupina: ponedjeljkom u 20 sati
    2. skupina: četvrtkom u 20 sati
    3. skupina: subotom u 10 sati
  • TJEDNI ŽUPNI SUSRETI

  • Frama

    Petkom u 20:00 sati

  • Zbor sv. Cecilije
    Utorkom i petkom nakon večernje mise
  • Zbor mladih “Vis Damjan”
    Četvrtkom u 19:30 sati
  • Dječji zbor “Glasnici sv. Bone”
    Subotom u 10 sati
  • Molitvena zajednica
    Ponedjeljkom nakon večernje mise
  • Ministranti
    Subotom u 11 sati
  • Zajednica sv. Marte
    Ponedjeljkom u 8 sati
  • Framica
    subotom u 11 sati
  • MJESEČNI ŽUPNI SUSRETI

  • Franjevački svjetovni red
    Prve srijede u mjesecu nakon večernje mise
  • Obiteljska zajednica
    Treće srijede u mjesecu nakon večernje mise
  • Vjera i svjetlo
    Druge nedjelje u mjesecu u 17 sati