13. NEDJELJA KROZ GODINU – B

Mise i nakane
dan i spomen sat nakana
Ponedjeljak
01. srpnja 2024.
Aron; Zvjezdana
7:30 Mate i Zora Ursa
18:30 + Rajko Majetić
Utorak
02. srpnja 2024.
Mladen; Oton;
Višnja
7:30 + Veselko i Iva Skoko i +Iva Bušić
18:30 +Zdenko i Đuro Kešnjer
Srijeda
03. srpnja 2024.
Toma apostol;
Tomislav
7:30 +Stjepan i Eva Čotar
18:30 Na nakanu OFS-a
Četvrtak
04. srpnja 2024.
Elizabeta
Portugalska; Laura
07:30 + Pavica i Zvonko Šeremet
18:30 + ii iz ob. Ferek, Kovačić i Knežević
Petak
05. srpnja 2024.
Ćiril i Metod, slav.
ap. zaštitnici Europe i
naše Franjevačke
Provincije
7:30

 

Za sve žive i pokojne članove Provincije
18:30 + Marko i Ana Čikanović i + ii iz ob.
Čikanović i Čengel
Subota
06. srpnja 2024.
Marija Goretti;
Agata;
7:30 +Antun i Marija Herman
18:30 +Ivan Marijanov i + ii iz ob. Marijanov
Nedjelja
07. srpnja 2024.
14. NEDJELJA
KROZ GODINU
9:00 Pro populo
11:00 + Lucija i Nikola Jovanović
18:30 + Elizabeta Klarić

 

Prošlog tjedna u našoj župi su
Kršteni Umrli
Antonio Komadina + Milan Linić (1950.)
+ Dinka Vuković (1949.)
Vjenčani
Što Bog združi, čovjek neka ne rastavlja.

 

POBOŽNOST

  • Molitva krunice
    Svaki dan u 18 sati
  • Pobožnost sv. Antunu
    Utorkom prije večernje mise
  • Molitva Časoslova
    Srijedom u 18:15 sati
  • Euharistijsko klanjanje
    Četvrtkom nakon večernje mise
  • Križni put [u korizmi]
    Petkom u 18 sati
    Nedjeljom u 10:30 i 18 sati
  • ŽUPNA KATEHEZA

  • Niži razredi osnovne škole

    1. r. četvrtkom u 15 sati

    2. r. svaki drugi utorak u 15

    4. r. petkom – svaki drugi tjedan u 16

  • Prvopričesnici

    3. r. (A. Bauer) utorkom u 16

    3. r. (D. Tadijanović) svaki drugi utorak od 16 do 17,15

    3. a r. (Mitnica) svaka druga srijeda od 14,15 do 16,10

    3. b r. (Mitnica) svaka druga srijeda od 16,15 do 17.35

  • Viši razredi osnovne škole

    5., 6. r. petkom – svaki drugi tjedan u 17

    7. r. petkom u 17

    8. r. petkom u 20:00

  • Srednja škola
    1. r. petkom u 20 sati (Frama)
  • Krizmanici
    1. skupina: ponedjeljkom u 20 sati
    2. skupina: četvrtkom u 20 sati
    3. skupina: subotom u 10 sati
  • TJEDNI ŽUPNI SUSRETI

  • Frama

    Petkom u 20:00 sati

  • Zbor sv. Cecilije
    Utorkom i petkom nakon večernje mise
  • Zbor mladih “Vis Damjan”
    Četvrtkom u 19:30 sati
  • Dječji zbor “Glasnici sv. Bone”
    Subotom u 10 sati
  • Molitvena zajednica
    Ponedjeljkom nakon večernje mise
  • Ministranti
    Subotom u 11 sati
  • Zajednica sv. Marte
    Ponedjeljkom u 8 sati
  • Framica
    subotom u 11 sati
  • MJESEČNI ŽUPNI SUSRETI

  • Franjevački svjetovni red
    Prve srijede u mjesecu nakon večernje mise
  • Obiteljska zajednica
    Treće srijede u mjesecu nakon večernje mise
  • Vjera i svjetlo
    Druge nedjelje u mjesecu u 17 sati