Galerija BF 2008

Picture 001 Picture 007 Picture 010 Picture 015 Picture 018 Picture 021 Picture 023 Picture 024 Picture 027 Picture 032 Picture 034 Picture 037 Picture 038 Picture 039 Picture 041 Picture 047 Picture 071 Picture 078 Picture 081 Picture 091 Picture 099 Picture 104 Picture 111 Picture 116 Picture 127 Picture 134 Picture 138 Picture 153 Picture 157 Picture 158 Picture 162 Picture 164 Picture 167 Picture 173 Picture 178 Picture 183 Picture 190 Picture 193 Picture 195 Picture 205 Picture 210 Picture 214 Picture 218 Picture 234 Picture 241 Picture 243 Picture 251 Picture 265 Picture 269 Picture 273 Picture 275 Picture 280 Picture 289 Picture 295 Picture 297 Picture 303 Picture 311 Picture 313 Picture 314 Picture 315 Picture 324 Picture 331 Picture 332 Picture 336 Picture 340 Picture 345 Picture 365 Picture 377 Picture 399 Picture 417 Picture 452

2,348 total views, 1 views today

POBOŽNOST

  • Molitva krunice
    Svaki dan u 18 sati
  • Pobožnost sv. Antunu
    Utorkom prije večernje mise
  • Molitva Časoslova
    Srijedom u 18:15 sati
  • Euharistijsko klanjanje
    Četvrtkom nakon večernje mise
  • Križni put [u korizmi]
    Petkom u 18 sati
    Nedjeljom u 10:30 i 18 sati
  • ŽUPNA KATEHEZA

  • Niži razredi osnovne škole

    1. r. četvrtkom u 15 sati

    2. r. svaki drugi utorak u 15

    4. r. petkom – svaki drugi tjedan u 16

  • Prvopričesnici

    3. r. (A. Bauer) utorkom u 16

    3. r. (D. Tadijanović) svaki drugi utorak od 16 do 17,15

    3. a r. (Mitnica) svaka druga srijeda od 14,15 do 16,10

    3. b r. (Mitnica) svaka druga srijeda od 16,15 do 17.35

  • Viši razredi osnovne škole

    5., 6. r. petkom – svaki drugi tjedan u 17

    7. r. petkom u 17

    8. r. petkom u 20:00

  • Srednja škola
    1. r. petkom u 20 sati (Frama)
  • Krizmanici
    1. skupina: ponedjeljkom u 20 sati
    2. skupina: četvrtkom u 20 sati
    3. skupina: subotom u 10 sati
  • TJEDNI ŽUPNI SUSRETI

  • Frama

    Petkom u 20:00 sati

  • Zbor sv. Cecilije
    Utorkom i petkom nakon večernje mise
  • Zbor mladih “Vis Damjan”
    Četvrtkom u 19:30 sati
  • Dječji zbor “Glasnici sv. Bone”
    Subotom u 10 sati
  • Molitvena zajednica
    Ponedjeljkom nakon večernje mise
  • Ministranti
    Subotom u 11 sati
  • Zajednica sv. Marte
    Ponedjeljkom u 8 sati
  • Framica
    subotom u 11 sati
  • MJESEČNI ŽUPNI SUSRETI

  • Franjevački svjetovni red
    Prve srijede u mjesecu nakon večernje mise
  • Obiteljska zajednica
    Treće srijede u mjesecu nakon večernje mise
  • Vjera i svjetlo
    Druge nedjelje u mjesecu u 17 sati